Kontakt

Organizator: Etnografski muzej Istre

Trg Istarskog razvoda 1275. br. 1
52 000 Pazin

tel: +385/52/622 220

Ravnateljica: dr. sc. Lidija Nikočević

Voditeljica festivala: Tamara Nikolić Đerić, kustosica Etnografskog muzeja Istre tamara@etnofilm.com

Selektori natjecateljskog programa: Bojan Mucko, etnolog/kulturni antropolog, novinar/voditelj bojan@etnofilm.com i Lea Vene, etnologinja/kulturna antropologinja, povjesničarka umjetnosti, studentica Teorije i kulture mode lea@etnofilm.com

Voditeljica produkcije: Sara Jurčić, etnologinja/kulturna antropologinja i komparatistica sara@etnofilm.com

Koordinator projekcija: Martin Bogdan, etnolog/kulturni antropolog martin@etnofilm.com

Vizualne komunikacije Festivala: Agron Lešdedaj agron@etnofilm.com

 

Sponzori
Medijski sponzori
Suradnici

Copyright 2017.

Izrada web stranica: Netlex